22 649 40 80 | 22 649 41 61

glm@glm.pl

Pon - Pt: 8:00 - 16:00

0
kawa sycylia
NAJLEPSZA SYCYLIJSKA KAWA W TWOIM DOMU!
dzierzawa ekspresow
CHCESZ WYDZIERŻAWIĆ EKSPRES
DO DOMU, BIURA, GASTRONOMII?
previous arrow
next arrow

O nas

Początki

Firma GLM sp. z o.o. powstała w lutym 1993 roku. Od blisko dwudziestu pięciu lat nieprzerwanie oferujemy swoim klientom ofertę najwyższej jakości. Jesteśmy firmą rodzinną, która doskonale rozumie potrzeby swoich klientów i potrafi elastycznie dostosowywać się do ich wymagań i potrzeb. Naszą działalność rozpoczęliśmy od dystrybucji i prenumeraty prasy zagranicznej. Przez lata systematycznie wzbogacaliśmy ofertę, dzięki czemu obecnie możemy zaproponować naszym klientom katalog ponad 6.000 tytułów prasy z całego świata. Każdy ukazujący się na świecie tytuł prasowy dostarczymy prosto do siedziby lub domu odbiorcy.

Punkty sprzedaży

W połowie lat dziewięćdziesiątych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, firma powiększyła się o dział zajmujący się rynkiem sprzedaży detalicznej. Zaczęliśmy rozwijać sieć salonów handlowych (prasowych i książkowych), w skład której obecnie wchodzą dwa punkty. Ich adresy podajemy poniżej:

CH Stara Papiernia
Al. Wojska Polskiego 3
05-510 Konstancin-Jeziorna

2.CH Plac Vogla
Ul. Zygmunta Vogla 62 lokal 14
02-977 Warszawa

We wszystkich naszych salonach można nabyć nie tylko prasę i książki, ale także wszelkie artykuły pierwszej potrzeby oraz słodycze, artykuły papiernicze itp. Co więcej, oferujemy potencjalnym reklamodawcom niepowtarzalne możliwości bezpośredniej promocji swoich produktów.

Kawiarnie

Kolejnym krokiem w rozwoju naszej firmy było założenie kawiarni czytelniczej “Break Cafe”. Była jedynym w swoim rodzaju połączeniem klasycznej kawiarni z miejscem, w którym królowały książki i prasa. Jednak naszą największą dumą była serwowana w “Break Cafe” doskonała kawa firmowana przez sycylijską palarnię IONIA …il caffe.

Kawa Ionia podbiła serca klientów kawiarni “Break Cafe”, dlatego po raz kolejny postanowiliśmy rozszerzyć ofertę naszej firmy i podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu sprzedaży produktów firmy Ionia. W rezultacie smakiem tej jedynej w swoim rodzaju kawy będzie mogło cieszyć się zdecydowanie szersze grono odbiorców niż tylko bywalcy “Break Cafe”. Uważamy, że wyjątkowa jakość Ionia zasługuje na to, aby poznało ją jak najwięcej osób.

Kolejnym krokiem było rozszerzenie oferty o kawę z najstarszej palarni na Sycylii – Brasilrecca S.P.A., która kontynuując rodzinne tradycje oferuje kawę paloną w małych partiach gwarantujących wyborny smak i aromat.

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0